تبلیغات
SOLDIER MAHDI
    آخرین بروز رسانی :
    آخرین بازدید :
حمایت میکنیم
Ads
موضوعات
Category
دوستان
Ferends
آرشیو
Archive
آمار وبلاگ
Blog info
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • کل بازدید کنندگان :
 • تعداد مطالب کل :
 • درباره ی وبلاگ
  About Blog

  محمد آتشی
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts
  برنامه های کاربردی
  Support
  نظر سنجی
  Poll
  تبلیغات متنی
  Support
  پیوند ها
  Links

  Soul Calibur V - جمعه 14 بهمن 1390

  تعداد بازدید : طبقه بندی:  سازنده : Project Soul
  ناشر : Namco Bandai Games

  کارگردان : Daishi Odashima
  سری : Soul series

  پلتفرم : PlayStation 3 , Xbox 360
  تاریخ انتشار :
  آمریکا شمالی : January 31, 2012
  ژاپن : February 2, 2012
  اروپا : February 3, 2012


  سبک : Fighting
  حالت ها : Single-player, multiplayer

  رسانه : Blu-ray Disc, DVD-DL
  درجه بندی : ESRB: RP , PEGI: 16


  عنوانی در سبک مبارزه ای که توسط Namco Bandai در کنفرانس May 11, 2011 برگزار شد و اطلاعات کامل آن نیز اعلام شد Soul Calibur V بود که با توجه به این که ساخت این عنوان تایید شده بود ولی جزئیات کامل آن در نمایشگاه های 2011 بیشتر مشخص شد و Daishi Odashima کارگردان Soul Calibur V در یکی از کنفرانس ها اینطور گفت"SC برگشت! " Odashima درباره تغییرات جدید و اظافه کردن شخصیت های جدید دربازی صحبت کرد که 24 کارکتر به طور رسمی اعلام که در این شماره یعنی Soul Calibur V حضور دارند که بعد از آن Odashima اعلام کرد تعداد کارکتر ها بیشتر از 30 است که در نوع خود جالب است.بیشتر تغییرات صورت گرفته در گیم پلی بازی است به خصوص در Critical Finishes که دارای کیفیت بالا تر و تنوع بیشتری نیز است.
  از قابلیت های جدید در بازی میشود به ضربات چند قسمتی چیزی که در شماره اول وجود داشت اشاره شود و همینطور استفاده از قابلیت دستگاه شارژ که باعث میشود تا کارکتر از قدرت های Brave Edge و Critical Edge استفاده کند.


  اتزیو یکی از شخصیت های جدید هست که قابلیت های جالبی در مبارزه دارد

  یک نوع دفاع جدید هم در بازی قرار گرفته است که جایگزین سیستم گارد سری قبل شده است که بازیباز کنترل بهتری در دفع حملات حریف دارد و باعث میشود تا ضربات خود را بهتر به حریف وارد کند و در همان حال آسیب کمتر نیز ببیند.حلقه ای نیز در بازی وجود دارد که قدرت های مبارزاتی را بالا میبرد و همینطور جزئیات کارکتر ها بهبود یافته و البته تغییراتی در انجمن حرکات آن ها ایجاد شده است.


  معرفی کارکتر های Soul Calibur V

  Siegfried Schtauffen : این شخصیت در شماره اول حضور داشت که جلوی Nightmare را گرفت و بعد از آن در شماره چهارم به عنوان گروه دزد ها شناخته شد.

  Cervantes de Leon : او در واقع یک دزد دریایی است در Soul Edge بود که بعد از آن تحت کنترل شمشیر شیطانی بود او بعد از دخترش از شخصی به نام Ivy که در SCIV حضور داشت شکست خورد و در SCV اینبار قدرت و کنترل شمشیر را بدست گرفته و از نیرو های آن در مبارزات استفاده میکند و همینطور او میخواد کنترل دریا را بدست بگیرد و یک بار دیگر صاحب یک شمشیر بلند , شمشیر کوچک و یک سلاح گرم در کنار شمشیر است.

  Isabella "Ivy" Valentine : شخصیتی که در شماره چهارم پدر خود را شکست داده و حال بعد از مدت ها اینبار در SCV میخواهد به مبارزه بپردازد او همینطور قبل هم در Soul Edge حضور داشت و قدرتی دارد که از ابعاد مختلف آن استفاده کرد که برا مدتی نیز این قدرت او را دچار تغییراتی کرده بود.

  Hildegard "Hilde" von Krone : یک شاهزاده از پادشاهی سابق Wolfkrone و حضور اول خود در SC IV بود و او بدنبال بدست آودن پادشاهی و بازسازی قدرت خود است او به پیوستن به گروه مزدور ها سعی در بدست گرفتن قدرت یک بار دیگر Wolfkrone بدست آورد این شخصیت در SCV دارای یک شمشیر و یک نیزه است.

  Maxi : یک دزد دریایی که با استفاده از nunchaku کل خدمه او توسط Astaroth از بین رفت او بعد از آن دیگر رفتارش را تغییر داد و خشونت زیادی داشت که بعد متوجه میشود یکی از دوستانش در خطر است پس برای نجات آن در تلاش است و به مبارزه میپردازد.

  Heishirō Mitsurugi : مزدور ژاپنی که دنبال چالش های زیادی نیز است و همینطور او یک افسر قدیمی است.

  Nightmare : یکی از سری شخصیت های اصلی بازی که مشکلات زیادی بوجود می آورد و او در Soul Edge نیز حضور داشت و قدرت های زیادی را بدست آورد که یکی از قوی ترین شوالیه ها نیز شد ولی با این حال در SC IV نتواست موفق شود و شکست خورد او بعد از آن با بدست آوردن اعتماد امپراتور Rudolf II که از امپراتوری روم هست از افراد نزدیک او شد و در مبارزات از قدرت های خود استفاده کرد.

  Tira : خدمتکاری بود در Soul Edge که این همین قدرت در واقع صاحب او نیز است.

  Voldo : یک شخصیت عجیب که در خدمت Vercci است.

  Astaroth : او یک تبر بزرگ دارد که دارای قدرت های زیاد نیز هست و با حضور در SC IV قدرت های خود را نشان داد.

  Raphael Sorel : یک اشراف زاده فرانسوی که از یک شمشیر در مبارزه هایش استفاده میکند و همینطور او دخترش AMY را تحت مراقبت خود قرار داده است او با حضور در Soul Edge خود را نشان داد و بعد از آن کار های بدی را متحمل شد مدتی در زندان بود و بد از مدتی حال به دنبال دخترش هست.

  Geo "Le Bello" Dampierre : او یک جنگجو هست که در Soulcalibur: Broken Destiny حضور یافت.

  Yoshimitsu : رهبر قبیله Manji و یک نینجا که در SCV بدنبال مبارزات و هدف های خود است.

  Aeon Calcos : این شخص وظیفه از بین بردن Soul Edge را داشت اما شکست خورد و تبدیل به جانوری دیگر شد که در شماره چهارم توانایی های خود را مقداری بدست آورد و در این شماره نیز قدرت های جدید دارد در مبارزات که جالب است

  Edge Master : یک استاد در مبارزات و همینطور مربی Kilik است.او قادر است با استفاده از تمام سلاح ها در جنگ مبارزه کند.

  Algol : یک پادشاه در زمان خود که قدرت زیادی نیز داشت که از جمله افرادی است که در Soul Edge نیز حضور داشت و قدرت آن را کنترل کرده و به گسترش قلمرو خود پرداخت و سلاح های او در بدنش پنهان است.


  کارکتر های جدید در Soul Calibur V

  Patroklos Alexandra : پسر Sophitia است و با استفاده از شمشیر و یک سپر که یکی از شخصیت های اصلی در SCV نیز هست.

  Pyrrha Alexandra : خواهر Patroklos و دختر Sophitia که او نیز از یک شمشیر استفاده میکند در SCV در کنار بردارد خود به مبارزه میپردازد.

  Yan Leixia : از جمله افراد جدید در این شماره که چینی است و از یک شمشیر خاص استفاده میکند.

  Natsu : شاگرد یک نینجا به اسم Taki است natsu بدنبال یک سری اتفاقات در گذشته خود است و همینطور او همراه Leixia , Xiba , و Maxi سفر میکند.

  Z.W.E.I : او از مزدوران Schwarzwind Siegfreid است که همراه با Viola و Hilde است.

  Viola : یکی دیگر از شخصیت های زن در بازی که گذشته خود را درست به یاد نمی اورد و او دارای steel claw و magic crystal ball است و همینطور از مزدوران Schwarzwind نیز است

  Xiba : یک مرد جوان با قابلیت جنگی خوب است که با Kilik آموزش دیده است و او همراه Maxi, Natsu, و Leixia سفر میکند.


  کارکتر مهمان Soul Calibur V

  Ezio Auditore da Firenze : از موارد جالب در Soul Calibur V وجود شخصیت محبوب سری AC که از شماره Assassin's Creed II با او آشنا شدید و در BrotherHood و Revelations حضور داشت اینبار برای مبارزه با کارکتر های SCV به میدان آمده است که توضیحاتی درباره او داده شد که حضور او در بازی با نشان دادن دستگاه Animus و بعد از آن Ezio وارد میدان نبرد میشود درباره سیستم مبارزات او هم اینطور مشخص شده است که از بیشتر وسایلی که در سری قبل داشت استفاده میکند از جمله تیغه مخفی و تیر کمان و البته شمشیر خود و همینطور چند حرکت مشت هم میزند و همینطور چهره او برگرفته از اتزیو در BrotherHood است.


  Soul Calibur V Images

  برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید :

  http://au.gamespot.com/soulcalibur-v/images/1592824

  http://www.oxm.co.uk/screenshots.php?id=10553


  Soul Calibur V Video

  Character Trailer - SoulCalibur V  au.gamespot.com/soulcalibur-v/videos/character-trailer-soulcalibur-v-6347919


  SoulCalibur V Story Trailer


  نویسنده : محمد آتشی   نظرات |